Posuď knihu podle obalu #2

by - března 11, 2012

Nedělní meme pořádané Syki. 

Dnes si vybírám knížku...

Kniha: Kate Daniels - Magie Mrtvých
Autor: Ilona Andrews

Anotace:

Atlanta by byla příjemným místem k životu, jen kdyby nebylo magie…
Když magie pohltí svět, objevují se monstra a odpadlí mágové spřádají svá kouzla. Pistole se zasekávají a auta odmítají startovat. Ale pak se technologie znovu přihlásí o slovo a magie ustoupí stejně nevypočitatelně, jako se předtím objevila. Jen po ní zbudou nejrůznější druhy paranormálních problémů.
Kate Daniels, žoldačka, které se smůla lepí na paty a do kapsy má hluboko, se živí odstraňováním právě takovýchto magických potíží. Ale když je zavražděn její opatrovník, honba za spravedlností ji vtáhne do mocenských bojů mezi dvěma nejsilnějšími frakcemi magických bytostí v Atlantě. Mezi Pány mrtvých, nekromanty ovládajícími upíry, a Smečku, polovojenský klan kožoměnců. Tyto dvě strany se vzájemně obviňují ze série nezvyklých vražd – a smrt Katina opatrovníka by s tou záhadou mohla být spojená. Obě organizace na Kate vytrvale tlačí, aby případ vyřešila a ona si začíná uvědomovat, že si ukousla větší sousto, než dokáže zvládnout.

Můj názor na obálku:
Líbí se mi. :D Né, fakt, obálka je hezká, dává nám vidět, že se máme na co těšit. Město v pozadí, odvážná holka s mečem a kočička (tak dobře, lev, kdyby to Curran slyšel, rozcupuje mě na kousíčky :D). Obálka je taky vzdáleně podobná originálu, ale my máme hezčí. Nakladatelství Fantom print zase dokázalo že jsou machři a vědí co dělají. :)

You May Also Like

0 komentářů