Posuď knihu podle obalu #5

by - dubna 08, 2012

Nedělní meme pořádané Syki. 

Název: Milenka pout zbavená
Originál: Lover Unleashed
Autor: J.R.Ward
Série: Bratrstvo černé dýky
Nakladatelství: Baronet
Díl: 9.
Vydáno: 11/2011 
Počet stran: 560

Anotace:

Vishousovo dvojče, sestra Payne, je ukuta ze stejného bojového ducha jako on. Po nekonečné době věznění z vůle všemocné Stvořitelky se jí podaří osvobodit, jen aby vzápětí utrpěla hrozné zranění. Její záchranu svěřuje Bratrstvo do rukou lidského chirurga, Manuela Menella, jediné možné spásy. Ten nikdy nevěřil na bytosti zjevující se v temných nocích a tím spíše se nechává svádět touto silnou ženou. Jejich světy, lidský a upíří, se však nutně dostávají do konfliktu, když je Payne předložen prastarý účet a jak její láska, tak život, se ocitají v nebezpečí. Z cyklu Bratrstvo černé dýky.

Můj názor na obálku:

Jedním slovem - fuj. Obálka vypadá jako nějakej brakovej román a nemá nic společného z knihou (Payne opravdu nemá tušení co je to motorka). A ten šátek přes obličej? To se jako chystá vyloupit banku?
Každopádně všechny knížky ze série Bratrstva dopadly katastrofálně. Originální obálky sice nejsou nijak překrásné, ale to co s Bratrstvem, ale i ostatními knihami (viz. Zrozena o půlnoci) udělal Baronet, je něco hroznýho a já chvílema nevím, jestli se mám smát, nebo brečet... :D

You May Also Like

2 komentářů

  1. Rozhodně to nevyada jako kniha kterou bych si chtěla koupit :D

    OdpovědětVymazat
  2. No právě, a přitom je to hrozně pěkná knížka. To jsou vlastně ale všechny knížky z téhle série... :)

    OdpovědětVymazat